Se Ti Edi

Shpirta tė Ndar

Mė Mungon

Pėrjetim

 

Un Dhe Ti

Nė Krahėt Tuva

Do Tė Dua

Jeta

 

Hapat E Jetes

Tė Dua

Dhurat e Fundit

Ėnderoj